e
sv

DataRecovery

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Veri kurtarma

DataRecovery ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programıdır.

Veri kurtarma eğer silinen dosyaları geri getirme konusunda işe yarayan bir çözüm aramak tavsiye edebileceğimiz bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen dosya kurtarma Yazılım olan DataRecovery ile farklı sebeplerden dolayı, bağlı depolama birimlerinden silinmiş olan dosyaları taratabilir ve kayıp dosyaları tespit ederek geri getirebilirsiniz. Program bu işi gerçekleştirebilmeniz için size basit ve sade bir şeyler sunuyor. Arayüz üzerinde ilk olarak silinen dosyaların yer aldığı depolama birimini seçiyorsunuz ve sonrasında “Scan” tuşuna basarak taramayı başlatıyorsunuz. Ardından bu disk üzerinden silinmiş olan dosyalar listeleniyor. Bu dosyaları kurtarmak istediğinizi elde ettiğiniz “Kurtar” düğmesine tıkladığınızda dosya kurtarma işlemi başlıyor.

DataRecovery benzer dosya kurtarma programlarıyla karşı karşıya kalanlar biraz daha uzun bir sürede silinen dosyaları tespit edebilmete. Ancak bu fark çok büyük değil; yani silinen dosyaların bulunabilmesi için çok beklemeniz gerekmez. Programın tespit edilen kayıp dosyaları için eksiklikler sağlaması ise, programın eksi yönü. Yine de DataRecovery’i ücretsiz bir silinen dosya kurtarma çözümü olarak depolamak.

DataRecovery, içinde bir de arama hizmeti bölümünde yer alıyor. Bu bölümü kullanarak arama sonuçlarını içeren belli dosyaları veya dosya türlerini filtreleyebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

BrowSmart

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478