e
sv

Clean Master

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Temizlik ustası

Clean Master, Windows PC ve Android sürümleri için hızlandırma, temizleme işlemin çok daha fazlası.

Temizlik ustası, ücretsiz bilgisayar temizleme ve hızlandırma programı. Gereksiz (çöp) dosya silme, PC hızlandırma, gizlilik temizleyici, dosya kurtarma, otomatik, artık dosyaları otomatik temizleme, dosya ve klasörleri tamamen silme, tarayıcı otomatik temizleme, sürücü güncelleme ve sürücü silme gibi harika bir görünüme sahip bir Windows programı Clean Master. Ana Bilgisayarı Temizle ve Temiz Usta Android APK olarak ücretsiz indirilebiliyor.

Temizlik ustası, Bilgisayarlarını dikkatli kullanma yedi ve elinden gelen her fırsatı perfonmansı düşmesin diye temizlik yapan müşteriler için bir amaç bilgisayar temizleme programı. Temizleme ile birlikte hızlanmasını sağlayan Clean Master, tamamen ücretsiz olarak sunulan harika bir program.

Aynı kategorideki benzer mobil kullanım tasarımına benzer şekilde sonuçlara Clean Master’ı kullanmak için herhangi bir ekstra bir şey ağırlığı gerek yok. Kolay anlaşılır arayüzü ile birlikte tek tuşa basarım kullanma olanaklarını sunan program, yönetici biriken tüm gereksiz (önemsiz) dosyalar silmeniz yardımcı oluyor.

Eğer bilgisayarınızı düzenli kullanmıyorsanız bu gereksiz dosyaları birikerek hem bilgisayarınızı çalıştırmayı sağlayarak hem de mevcut diskinde gereksiz yer kaplıyor. Ben titiz bakımları ben de gereksiz dosya yok diye muhafaza ediyor, yanılıyorsunuz. Çünkü gereksiz dosyaları biriktirebilen farklı sonuçlar zaman içinde siz istemeseniz bile birikebiliyor. özellikle Chrome, Firefox ve benzer tarayıcıları uzun süre temizlemeden kullanırsanız, tarama sonuçlarından sonra çıkacak olan gereksiz dosya boyutuna siz bile şaşıracaksınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Window Switch

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478