e
sv

Boxifier

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Boxifier

Boxifier programını kullanarak dilediğiniz konumdaki dosya ve klasörleri Dropbox hesabınızla senkronize edebilirsiniz.

Boxifier uygulaması, Dropbox kullanıcılarının yaşadıkları oldukça büyük bir sıkıntıya çözüm olarak üretilmiş ücretsiz ve basit programlardan bir tanesi. Dropbox hesabınızla senkronize etmek istediğiniz dosyalarınızın illa ki Dropbox klasöründe yer almasının gerekliliğine karşın, Boxifier bu ihtiyacı ortadan kaldırıyor ve istediğiniz tüm klasör ve dosyalarını Dropbox hesabınızla senkronize edebiliyorsunuz.

Programın hem ücretsiz olması hem de çok sade bir arayüzle birlikte gelmesi sayesinde kullanırken pek bir zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum. Zira program direkt olarak farenizin sağ tuş menüsüne Dropbox ile senkronizasyon butonunu konduruyor ve işlemi başlatmak için tek yapmanız gereken bu butonu kullanmak.

Dropbox’la eşlemeyi seçtiğiniz klasörleriniz herhangi bir şekilde Dropbox klasörünüze kopyalanmıyor veya taşınmıyor, direkt olarak bulundukları konumdan paylaşılıyorlar. Bu sayede kopyalama veya taşıma işlemlerinden dolayı sabit diskinizde daha fazla yer kaplama veya dizinin olduğu yerden kaybolması gibi durumlarla da karşılaşılmıyor.

Aynı zamanda USB sürücülerle de çalışma özelliği bulunan program, USB diski bilgisayarınızdan çıkarsanız bile bu dosyaları Dropbox’ta tutmaya devam ediyor ve veri kaybına engel oluyor. Tabii ki bazı kullanıcılar programın Dropbox hesabına erişim isteyeceğini düşüneceklerdir ancak bunu istememesiyle birlikte oldukça güvenilir olduğunu ortaya koyuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

DriveTunes

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478