e
sv

BatteryMon

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PilMon

Dizüstü bilgisayarları ve UPS ömürlerinin batarya ömrü sade bir şekilde ölçebileceğiniz bir uygulama.

Bataryanızın her aşamasını gözlemlemenizi sağlayan PilMon isimli bu uygulama, özellikle dizüztü bilgisayar kullanıcıları için biçilmiş kaftan. Bunun UPS yanında kullanıcılarını da seçecek olan BatteryMon, ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir enerji yönetimi uygulaması. Kolay kullanım ve basit arayüzüyle dikkat çekici yazılım tabletinizin bulunduğu grafikleri anlatabilme yetisine sahip.

UPS veya Dizüstü PC kullanıyorsanız bu program tam da kullanımlarını kullanmak için birçok batarya problemini tespit aracını bünyesinde barındırıyor. Batarya bataryalarında meydana gelen problemlerin diyagnozunu gerçekleştiren uygulama, özellikle şarj cihazı olmadan çalışmayan dizüstü bilgisayar kullanıcılarının kullanmaktır. Batarya değişimi vaktinde geldiyse bu uygulama ile bunu öğrenmek mümkün.

Bataryaların kimyasal yapısı, aşınma olasılıkları, yayılmaları veya elektrik akımındaki dengesizliklerden nasıl etkilendiklerini tanımlayabilen bu yazılım gerçekten profesyonel ihtiyaçlarınızı yerine getirebilecek kadar da zenginlik sunuyor. Sadece temel kullanıcılar için değil, teknik servis yetkilisi olan çalışanlardan da yararlanan BatteryMon hem ücretsizhem de banyonuz hakkında tam bilgi sunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

DnsChanger

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478