e
sv

BatchPatch

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

toplu yama

BatchPatch programlarını kullanarak birkaç bilgisayarı aynı anda Windows güncellemelerini yükleyebilirsiniz.

toplu yama programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızın en kolay yoldan Windows güncellemelerini uygulamalarını elde etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. İnternet üzerinden veya LAN yerel ağ üzerinden bağlı olduğunuz bilgisayar üzerinde askıya alma olarak Windows Update’i okumanıza izin veren program, giden teker teker tüm bilgisayarların başına gönderilen Microsoft’un hepsini yüklemeye çalışmanıza engel oluyor.

Uygulama direkt olarak varolan koruyucuları ve bilgisayarları arayüzünde listeliyor ve daha sonra bu listede vücuttaki tüm bilgisayarlar üzerinde güncelleme işlemi başlatılabiliyor. Hattalerin ardından toplu bir şekilde bilgisayarları yeniden başlatarak uygulamalarını sağlamak da mümkün güncelleme.

Script uygulama desteği de sunan program, bu sayede tüm bilgisayarlara yüklemek istediğiniz üçüncü parti yazılımların hazırladığınız scriptlerle yüklemelerini de sağlayabiliyor. Yamaların ve program yüklemelerinin sona ermesi sırasında sürerken hangi aşamada olduğunu takip edebilmeniz ise, ne kadarının tamamlandığını analiz bölümleri yardımcı oluyor.

Bir görev yöneticisi ve oturmasına sahip olması sayesinde zamanlanmış hayale de imkan veren BatchPatch, beklenti bilgisayarı kontrol etmek zorunda olan oldukça hızlı destek olacaktır. Hem tüm bölümleri tek bir tuşla yükleyebileceğiniz hem de ayrılan belli bölümleri yükleyebileceğiniz programları bu konuda alanda en iyilerden biri olarak konumlandırmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

FanFictionDownloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478