e
sv

AtHome Video Streamer

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Evde Video Yayınlayıcı

AtHome Video Streamer web kameranızı bir güvenlik kamerasına çeviren bir yazılımdır

Evde Video Yayınlayıcı eğer biilgisayarınızdaki web kameralarını bir güvenlik kamerası olarak kullanmak isterseniz faydalanabileceğiniz bir güvenlik kamera programı.

bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirirp kullanabileceğiniz AtHome Video Streamer temel olarak ortaya çıkan web kamera aracılığıyla etkisini bir video yayınına dönüştürüyor ve AtHome Camera uygulamasını veya yazılımını kullanarak bu yayını cep kablolarından veya başka bir bilgisayardan izlemenizi mümkün kılıyor. Bu sayede düşük hızda bir bebek kamerası ve hayvan kamera çare elde etmek.

AtHome Video Streamer’ın güzel yönü güvenlik kamerasına dönüştürdüğünüz bilgisayarınızı bir çift taraflı iletişim aracına çevirmesi. Eğer bir kişiyi veya hayvanı AtHome Video Streamer kullanarak takip yöntemi üzerine hoparlörü ve mikrofonu aracılığıyla onların sesini duyabiliyor, AtHome Camera ile kendi sesinizi karşı tarafa iletebiliyorsunuz.

AtHome Video Streamer’ın hareket dedektörü özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kameranızda herhangi bir hareket algıladığında AtHome Camera kullanılan bilgisayar veya mobil cihaza bildirim veya e-posta gönderilebiliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

ZeroPixels YouTube Video Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478