e
sv

AtHome Camera

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Evde Kamera

AtHome Camera ücretsiz bir güvenlik kamerası takip yazılımıdır

Evde Kamera Eğer AtHome Video Streamer uygulamaları veya programları kullanarak bilgisayarınızı veya mobil cihazlarınızı bir güvenlik kamerası Yaptığınız takdirde bu arşivin görüntüsünü izlemenize imkan tanıyabileceğiniz bir güvenlik kamerası takip yazılımı.

bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirp kullanabileceğiniz bir program olan AtHome Camera evinizde veya iş yerinizde olmamasız düşük seviyede bir güvenlik kamerası çözümü elde etmeyi mümkün kılıyor. AtHome Video Streamer kullanarak Android veya iOS mobil cihazlarınız veya bilgisayarlarınız kullanarak video yayınlayan bir bebek kamerası, hayvan kamera veya güvenlik kameralarına dönüyor. Bu evlerde veya iş yerinizde olmayan parçaları gözdeniz arkada kalmaz.

AtHome Camera çift taraflı iletişim kurmanıza da yardımcı oluyor. AtHome Camera yüklediğiniz günlük mikrofonunu kullanarak güvenlik kamerası olarak kullandığınız cihaza sesinizi gönderebiliyorsunuz. Güvenlik kamerası olan cihazın mikrofonundan da karşı tarafın sesi algılanabiliyor. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınızla iletişim kurmak için bu yöntemi kullanıyorsunuz.

AtHome Camera güvenlik kameranızın bakış yönünü oynatmae, zamanlanmış video kaydetmeniza, güvenlik kameranızda hareket algıladığınızda e-posta veya bildirim izlemeye yardımcı oluyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Simple Custom Search

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478