e
sv

Ashampoo File Wiper

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ashampoo File Wiper

Ashampoo File Wiper bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörleri geri dönüştürülemeyecek şekilde silmek üzere tasarlanmış etkili bir yazılımdır.

Ashampoo File Wiper siteminizde yüklü olan dosyaları geri dönüştürülemeyecek bir biçimde silmek üzere tasarlanmış güvenilir bir yazılımdır.

Bildiğiniz gibi konvansiyonel yöntemlerle silinen dosyalar bazı programlar tarafından geri getirilebiliyor. Bu durumu engellemek için geliştirilmiş olan Ashampoo File Wiper’ı kullanarak sildiğiniz dosya ve klasörler hiçbir program tarafından geri getirilemeyecektir.

Temiz görünen ve sade bir arayüze sahip olan programda silme işlemleri dosyanın boyutuna göre değişkenlik gösterse de süreyi kısaltmak için gelişmiş algoritmalar kullanmakta. Tek yapmanız gereken şey silmek istediğiniz dosya veya klasörü arayüze sürükle-bırak yöntemiyle taşıyabilirsiniz. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey Destroy (yok et) butonuna basmak. Veriyi sildikten sonra üzerine defalarca tekrar veri yazan Ashampoo File Wiper bu yolla dosyanın geri dönüşümünü imkansız hale getiriyor.

Programın en iyi yanlarından birisi de çoklu silme işlemine imkan tanıması. Yani silmek istediğiniz birkaç dosya varsa tek tek uğraşmak yerine hepsini aynı anda temizleyebilirsiniz. Kişisel güvenliğe büyük katkısı olacağını düşündüğüm bu program özellikle birden fazla kullanıcı tarafından kullanılan bilgisayarlarda mutlaka bulundurulmalı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

WebSpy

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478