e
sv

ArsClip

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ArsClip

ArsClip’i kullanarak dosyaları pano yönetimi işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

ArsClip programı, bir pano yöneticisi yani kopyala yapıştırma programı olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak sunuldu. Hem basit yapı hem de etkili bir pano yöneticisi olması sayesinde tercihleriniz derinlemesine girebilecek olan uygulama, hafızasına kopyaladığınız tüm okuyabileceğiniz hiç zorlanmadan erişerek onları başka notlara yapıştırabilmenize olanak tanıyanlar.

Hem kurulum yaparak hem de yapmadan çalışabilen program, toplamda bir pano yöneticisi arayanların da ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmış görünüş. Sadece düz metinler değil, formatlanmış metinler ve hatta HTML kodları için de destek sunabilmesi sayesinde kod kopyalama ve yapıştırma işlemlerine ihtiyaç duyanlara da yardımcı olabilir.

ArsClip’in benzer diğer uygulamalarına göre en büyük fark, klavyeden basılan tariflerden da ufak bir simülasyonunu yapma, yapıştırma işlemi sırasında klavyeden tuşlara basılıyormuş gibi davranmaya olanak tanıması. Böylece sadece karakter ve veriler değil, sırayla da kopyalayıp yapıştırabiliyorsunuz.

Farklı projelere ait kopyalanan hücrelerdeki farklı kategoriler altında düzenlemeye olanak sağlayan uygulama, böylece birbirinden ayrı işler için gerçekleştirdiğiniz panoları daha kolay ayırt edebiliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

MelodyQuest

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478