e
sv

APKTOW10M

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

APKTOW10M

APKTOW10M, Android uygulama ve oyunları Windows Phone’da kullanmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

APKTOW10MAndroid uygulama ve oyunlarını Windows Phone’da çalıştırın için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Kolay kullanılabilirliği ile bir çıkan programla konuşmaya bir Android uygulama veya oyunu Windows Phone kullanımına bilgisayarları yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Windows 10’un çıkışıyla birlikte Windows Phone Mağazası’nda hareketlilik başlasa da en yeni uygulama ve oyunlar Android platformunda çıkmaya devam ediyor. Uzun bir süre sonra Windows Phone platformuna açılsa da buna sıcak baktın geliştiriciler de var. Kullanıcı deposunun eksikliğinin farkındalar ancak işletim sisteminin çalışması, telefonlarının kasılmaması nedeniyle kullanmak istemiyorlar. Siz de bu kullanıcılar arasında bulunuyorsanız APKTOW10M isimli araçla tanışmanızı tebrik ediyorum.

Bu ufak araç sayesinde Windows Phone Mağazası sorunu kökten çözülüyor. “Artık hiçbir oyun veya uygulama için beklemeniz gerekmeyecek.” vaadini verdikten sonra araçtan kısaca konuşmak gerekirse; Bu küçük aracı Windows’u kurmaktan sonra Android uygulama ve oyunları Windows Phone’u kullanmak için tek yapmanız gereken, geliştiricilerin geliştirici modunu açın ve ardından cihazın bulunabilirliğini açın. Birlikteu USB kablosunuyla birleştirin bağadıktan sonra eşleştirme tatillerinde yaptığınızda artık Android uygulamalarını Windows Phone’da çalıştırmak için hazırsınız. APK dosyasını araçta ilgili alana sürükleyip yüklemenizde kurulum boyunca devam edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Who Is On My Wifi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478