e
sv

AOMEI PE Builder

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AOMEI PE Builder

AOMEI PE Builder, işletim sistemi olmayan veya çalışmayan bilgisayarların ihtiyaç duyacağı bir ilk müdahale paketi sunuyor.

Kurulu bir işletim sistemininin haricinde çalışan Windows PE (Preinstallation Environment), mininum araçların bulunduğu ve bilgisayarın çalışmasını sağlayan bir yazılım paketini içeriyor. İşletim sistemi kurulu olmayan bilgisyarların çalışılabilirliğini test etmeye veya düzenlemeye yarayan bu yazılım sisteminizi kurmadan önce donanımı kontrolden geçirmenizi sağlıyor. Size standatlardan daha kişisel bir deneyim sunmayı hedefleyen AOMEI PE Builder, PE amaçlı sürücüler kurmanıza olanak tanıyor. Dosyalarınızı ve dökümanlarınızı da aktarabileceğiniz AOMEI PE Builder size kullanışlı birçok araç da sağlıyor.

Dilerseniz bilgisayarınızı başlatan bir CD veya USB bellek oluşturabilirsiniz. Eklemek istediğiniz içerikleri bir .ISO dosyasına kaydetmeniz de mümkün. Sabit disk partisyonu yapmanıza da olanak tanıyan araçlarıyla dikkat çeken AOMEI PE Builder. Backup ve onarma işlemlerini de gerçekleştirebildiğiniz bu yazılım sayesinde işletim sistemi olmayan bilgisayarlar üzerinde profesyonel bir kontrol elde etmiş oluyorsunuz.

Önyükleme işlemini olabildiğince kişisel bir deneyime çeviren AOMEI PE Builder, dilediğiniz dosyaları sepete eklemenizi sağlıyor. Bu dosyalara kurmuş olduğunuz arayüzde kullanabiliyorsunuz. Aşırı büyük boyutlar olmadığı sürece metinleri ve resimleri görüntüleyebilen program, RAM sıkıntısı yaşatmayak alanda verimli bir deneyim sağlıyor.

Konu hakkında tecrübesi olanlar için alışkanlıkları bozmadan sunulmuş olan fonksiyonlar AOMEI PE Builder’ı son derece kullanıcı dostu yapıyor. Görev çubuğu, başlangıç menüsü ve dosya gezgini kullanabildiğiniz arayüz ile dilediğiniz işlemleri çok daha kolay gerçekleştirirken işletim sisteminden farklı bir arayüzle karşılaşmak durumunda olmayacaksınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brynhildr

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478