e
sv

AlomWare Reset

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AlomWare Sıfırlama

AlomWare Reset, giderek yavaşlayan ve performansı düşen bilgisayarlarınızı kapamadan çok hızlı bir şekilde sıfırlamanızı sağlayan oldukça faydalı bir program.

AlomWare Sıfırlamabilgisayarları yoğun ve yorucu bir şekilde kullanan kullanıcılar sık ​​sık yaşayan problemlerden bir tanesi olan bilgisayar yavaşlamasına son verebilen bir program. Bilgisayarlarımız yavaşlayarak performans kaybı yaşamaya başladığın zaman çocuklarının bileceği üzere yeniden başlama değerlerinin sıfırlanmasına ve bilgisayarın tekrar hız kazanmasını sağlar. Ancak pek çok kullanıcı uzun zaman alan sıfırlama işlemi de sık sık kullanmaz çünkü beklemek daha sıkıcı. Bu durumun önüne geçen AlomWare Reset programı, bilgisayarınızı başlangıçtaki kırılmadan yeniden başlatıp, PC’nizin 10 saniye gibi kısa bir sürede ilk açılıştaki performansına kavuşmasını sağlıyor.

SSD’niz yoksa yada donanım özellikleri düşük bir bilgisayar kullanan, AlomWare Reset programı kullanabileceği en faydalı programlar arasında yer alıyor. Uzun süreli çalışma yada oyun oynamak Bilgisayarınızı oldukça yorar, bunun sonucunda da bilgisayar yönetimi performans kaybı yaşamaya başlar. İşte bu performans ve hız kaybı yaşamak, uzak aralıklar ile AlomWare Reset’i kullanarak bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz.

AlomWare Reset programlarında kullandıklarıda bilgisayar devrelerinden sadece 10 yaşında olacak işlemler aşağıdaki şekildedir:

Normal bir sıfırlama işleminde bilgisayarında yapılan her şeyi aynen uygulayabilen AlomWare Reset, tüm bu işlemler yapılırken rekor kırmaya ihtiyaç duymuyor. Yapılan testlerde bilgisayarınızı yeniden başlatma çalıştırma çok daha etkili bir yöntem görüldüğü görülen AlomWare Reset anahtarı ücretsiz deneme sürümü İndirerek siz de yorulan PC’lerinizi hemen hızlandırabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Norton Zone

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478