e
sv

AlomWare Lights

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AlomWare Işıkları

AlomWare Lights ile klavye kurulumuu görev şefiz üzerinden görüntüyebiilirsiniz

AlomWare Işıkları klavyelerinde yer alan Büyük harf kilidi, Rakam kilidi veya Kaydırma kilidi Açıklamaların açık olup olmadığını kolayca takip edebilme imkanı veren bir klavye hareketleri görüntüleme yazılımıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan AlomWare Lights basit bir şekilde kullanabileceğiniz ve sistemizde yükleme oluşturmanın bir yazılımıdır. Yazılımın temel amacı Num Lock, Caps Lock ve Scroll Lock özelliklerinin açık ya da kapalı olmasından sonra size raporlayan görev göstergesi olarak yukarıda. Genel olarak birçok klavyede zaten bu 3 tuşun açık olup olmadığını gösteren tuşlar yer alıyor. Ancak nadiren de olsa Caps Lock, Scroll Lock ve Num Lock göstergelerine sahip olmayan klavyelerle karşılaşabiliyoruz. İşte bu kalvyelerde yer alan bu tarifelerin açık olup olmadığı AlomWare Lights kullanarak takip edebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınız üzerinde çalıştırdığınız klavyelerinizde yer alan Caps Lock, Num Lock ve Scroll Lock sürücülerinin ışıklarını gözlerinizi barındırıyorsa bu ışıkları devre dışı bırakabilir ve AlomWare Lights’tan yararlanarak bilgisayarınız üzerinden bu cihazların açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Böylece gözleri rahatsız etmeden çalışmaya devam edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Box Sync

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478