e
sv

ADRC Data Recovery Tools

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ADRC Veri Kurtarma Araçları

ADRC Data Recovery Tools, büyümek kurtarmak, sistem imajını almak için kullanabileceğiniz küçük boyutlu ve ücretsiz bir program.

ADRC Veri Kurtarma Araçları, Windows kurulumu tamamen ücretsiz İndirebileceğiniz ve kurulum ile uğraşmadan anında kullanabileceğiniz veri kurtarma programlarından biri.

Windows XP’den Windows 10’a kadar tüm tablet sistemleri ile uyumlu çalışan ADRC Veri Kurtarma Araçları için basit bir veri kurtarma programı yanlış olacaktır. Zira sürücünüzü sabitlediğinizden yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmanın dışında sisteminizin bir yedeğini alma, diğer bir örnek sistem imajı almak için de bu programı kullanabilirsiniz.

Sabit sürücünüzün durumu ne olursa olsun büyümesini sağlam bir şekilde kurtarmak için uğraşan ADRC Data Recovery Tool, bu kadar fazla seçeneği bir arada sunmasına rağmen şaşırtıcı bir şekilde ücretsiz geliyor. Bu tip programlarda yükleme sırasında ve sonrasında geçişten çıkan reklamlar bu veri kurtarma dosyası bulunmuyor.

Son derece temiz bir sonuca ilettiğinde çalıştırıldığında hiç zorluk çekmeyeceğine yönelik veri kurtarma işlemi diğer bir beğendiğim yanı da sürücü ve dosya sistemini indirmesi oldu. NTFS ve FAT olarak biçimlendirilmiş neredeyse tüm sürücülerden veri kurtarmak bu program ile mümkün.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Ultraget Video Downloader

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478