e
sv

Active Disk Image

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aktif Disk Görüntüsü

Active Disk Image programlarını kullanarak bilgisayarınızdaki disklerin imajını koruyabilir ve yedekleyebilirsiniz.

Aktif Disk Görüntüsü programı, izni bulunan dahili veya harici disklerin imajını oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay programlar arasında yer alıyor. Disklerin imajını alarak daha sonra aynı şekilde dosyalarınıza ulaşmak mümkün olduğu için etkin verimli bir şekilde yedekleme işlemleri için de kullanımınızı düşünüyorum. Programın arayüzünün gerekli tüm detayları etkili bir şekilde sunması sayesinde herhangi bir zorluk çekmeniz de imkansız.

Destek üreterek disk türlerini listelemek gerekirse;

Windows’unuzun kurulu olduğu diskin imaj dosyası Yaratarak, Windows’ta karşınıza çıkabilecek herhangi bir çökme durumunda doğrudan olarak aynı Windows’u tüm programlarınız ve verilerinizle birlikte geri getirmek mümkün hale geliyor. Özellikle sık sık sık programı kuran ve denemeler yapanların yararlanabileceğini yarayabileceğine.

Programın ücretsiz sürümü yukarıda sayılan tüm disk türlerini desteklemiyor ancak ücretsiz sürümün çalışmasını denedikten sonra dilerseniz seçkin seçenekler için satın alma alma yönünde da gidebilirsiniz. Zamanlanmış yedekleme, şifreleme, bildirimler gibi pek çok seçenek maalesef sadece kullanım olan Pro sürümünde yer alıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Free Youtube to Video Converter

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478