e
sv

Active@ Boot Disk

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Etkin @ Önyükleme Diski

Active@ Boot Disk ile açmayan sisteminizi kurtarabilirisiniz

Etkin @ Önyükleme Diski evlilik sistem kurtarma konusunda yardımcı olan kullanışlı bir kurtarma diski yaratma programıdır.

Windows saldırıları virüs saldırısı, kurulum hataları, yazılım uyumsuzlukları ve donanım arızaları gibi sürücüler nedeniyle mavi ekran hataları açabiliyor ve açabiliyor. Bu düşünce bilgisayarımızda depoladığımız önemli dökümanlara, fotoğraf, video ve kayıtlara da ulaşmamız ne yazık ki mümkün oluyorta. Bilgisayarımızı kurtarmak için tabletlerimizin kurulu olduğu sabit disk bölümünü format atmamız bu bilgilerimizin kaybolması anlamında geliyor.

Eğer bu tip bir sorunla karşılaşırsanız, bilgisayarımızın içindeki kayıtlı olan bilgileri format atmadan önce Active@ Önyükleme Diskini kullanarak kurtarabilmemiz mümkün oluyor. Active@ Boot Disk bize bilgisayarımızın içindeki dosyalara sahip olabilmemize olanak sağlayan bir görünüm sergiliyor. Bu iş için program aracılığıyla bir CD, DVD veya USB bellek oluşturabiliyoruz ve bilgisayarımızı bu kurtarma ortamı ile başlatabiliyoruz. Windows’un yerine açılan bu belgeler ile dosyalarımıza erişebilmemiz mümkün oluyor.

Active@ Önyükleme Diski tamamlanamayan ve hata veren Windows kurulumlarını düzeltmelerimize da yardımcı olmakta. Windows Önyükleme Ortamı (WinPE) yani Windows yükleme öncesi kaynaklarımıza izin verebilmek Active@ Boot Disk sayesinde bilgisayarımıza Windows göndermek için gerekli düzenlemeleri yapabilmekteyiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

MediaDrug

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478