e
sv

ACDSee Photo Manager

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans

ACDSee Fotoğraf Yöneticisi

Resimlerinizi düzenleyebileceğiniz, görüntüleyebileceğiniz, resim arşivlerinizi düzenleyebileceğiniz, müzik efektli slayt gösterileri hazırlayabileceğiniz favori resimlerinizi e-posta adreslerine yollayabileceğiniz, çok kaliteli resim çıkışı

Resimlerinizi görüntüleme, düzenleme, bulma ve paylaşma için en mükemmel çözüm kesinlikle ACDSee`dir. Anahtar kullanarak resimlerinizi kategorilere ayırabilir ve en düzgün biçimde görüntüleyebilirsiniz. Favori resimlerinizi çevrimiçi resim albümünüzü bir arada, e-posta ile paylaşabilirsiniz. Ve yüksek çözünürlükte yazıcı çıktılarını alabilirsiniz.

ACDSee resim arşivinizi düzenlemek için kullanabileceğiniz en mükemmel çözümdür.

ACDSee ile bir başka resmi açmak için asla beklemenize gerek yok. İlgili tüm resimlerinize ulaşın. Yapay bir takvimde resimlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca küçük resim simgeleri ile birlikte. Bu sayede resimlerinizi tarihsel olarak da arşivleyebilir, görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hızlı gösterim modu ile anında görüntüleyebilir ve anında e-posta adresinize yollayabilirsiniz. Mouse`unuzu resmin üzerine götürdüğünüz zaman küçük bir resim izleme imkanı da sunuluyor.

ACDSee ile en düzenli görünümleri, arşivleri yapın. Windows klasörlerine ekleyeceğiniz anahtar kelimeler ve oylamalar ile anında istediğiniz klasörler ekranlar gelir. Bu sayede favori resimleriniz anında görüntülenebilir durumda olur.

Yeni! anahtar kullanma yeteneği. Örneğin: “Türkiye seyahati” anahtar kelimelerine sahip resimlerini anında görüntüleyebilirsiniz.

iPod veya benzerleri harici belleklerden hücreler resimler otomatik olarak kullanılır ve bu sayede boyut onları sadece görüntülenen kalır. CD veya DVD`lerden alınan resimler, geçici olarak kullanılır ve bu sayede onları okumak için bir zaman hafızasına gerek kalmaz.

Resimlerde parlama patlamaları nedeniyle oluşan kırmızı gözlerinizi ACDSee ile düzeltebilir, etrafa bakan siyah noktalarınızı, sivilcelerinizi veya belirgin olan resim hatalarını anında düzeltebilir ve bu sayede çok daha güzel resimlere sahip olabilirsiniz. Resimlerinizi gezip görmenizi veya karanlık gruplarınızı da ACDSee ile yapabilir, gölgeleri daha belirgin hale gelebilir ve bu sayede profesyonel bir bakışın çekim kalitesine sahip resimler elde edebilirsiniz.

Favori resimlerinizi sınırlamak

Ailenize veya arkadaşlarınıza e-posta yolu ile favori fotoğraflarınızı anında yollayın. Ve nerede olunduğuna dair yeni çekilmiş resimlerinizden haberdar olmasını sağlamak.

Yeni! Flickr ve Smugmug gibi sitelerin sahibi olduğu çevrimiçi resim paylaşımı yükleme sistemine anında sahip olun. Sitenizde blogunuzdaki resimlerinizi anında seçin. Kendi slayt şovlarınızı da bu program ile paylaşın. Hatta bu slayt şovlarına istediğiniz şekilde müzikler ekleyin.

Evden çıktılarınızı kolayca alın

ACDSee’nin yazdırma özelliği sayesinde evinizdeki yazıcınızdan anında oldukça kaliteli resim çıktıları elde edin.

Resimlerinizi etkilemek

ACDSee birikiminin çökmesi ihtimaline karşılık her zaman resimlerinizin bir çıkışı yedekler. İster başka bir hard disk ister ağ bağlantınızdan başka bir bilgisayar resimlerinizi “Sync tool” sayesinde resimlerinizi yedekleyin. Ve sizin için çok önemli olan arkadaş, aile, iş belgelerinizi güvence altına alın. Alıcılar de CD veya DVD ye resimlerinizin yedeğini alın. Üstelik tek tıkla ile!

100`den fazla dosya formatını destekleme: BMP, GIF, IFF, JPG, PCX, PNG, PSD, RAS, RSB, SGI, TGA ve TIFF. Diğer yapılar formatlara göz atmak için buraya tıklayın.

Sistem gereksinimleri:

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478