e
sv

7z Extractor

avatar

indirveindir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

7z Extractor

7z Extractor ile farklı arşiv dosyalarını açabilirsiniz

7z Extractor temel olarak kullanıcılara 7z açma konusunda yardımcı olan, bunun yanında ZIP, TAR, GZ gibi alternatif arşiv formatlarını da destekleyen ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir arşiv dosyası açma programıdır.

7z formatındaki arşiv dosyaları RAR ve ZIP dosyaları kadar yaygın olarak kullanılmasa da bazen karşımıza çıkabiliyorlar. Bu gibi durumlarda bu türdeki dosyaları açmak için bilgisayarımıza ek bir yazılım yüklememiz gerekiyor. Bu ihtiyacı karşılayan bir yazılım olan 7z Extractor bize bu işi kolayca halledebilme imkanı veriyor.

7z Extractor arşiv dosyalarını oldukça hızlı bir şekilde açabilmekte. Programın arayüzü temiz ve gayet sade bir şekilde tasarlanmış. Sadece ihtiyaç duyacağınız kısayolları içeren program arayüzünü kullanarak arşiv dosyalarını açabilmeniz için tek yapmanız gereken arşiv dosyasını seçmek, dosyaların çıkartılacağı dosya konumunu belirlemek ve “Extract” tuşuna tıklamaktır. Program size bu işlemin ilerleme sürecini de göstermekte.

7z Extractor çok parçalı 7z arşivlerini ve şifre korumalı 7z dosyalarını da destekliyor. Şifre ile korunan 7z dosyalarını açmak için program sizden gerekli şifreyi girmenizi istemekte. Progam oldukça küçük boyutlu ve sistem yükü oldukça düşük. 7z Extractor ile arşiv dosyaları açarken arka planda baka işlerle uğraşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Internet Explorer Google Toolbar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478